peter kuklis

Vyštudoval som Financie na Ekonomickej univerzite v Bratislave, študoval som aj na Wirtschaftsuniversitaet vo Viedni a Manchester Metropolitan University.

Viedol som marketingový tím IT firmy v Indickom meste Pune, kde som jeden a pol roka žil.

Takmer deväť rokov som žil a pracoval v anglickom Cambridge. Tam ma v roku 2003 priviedla túžba spoznať a praktizovať budhizmus a tam som objavil aj Nenásilnú komunikáciu, Focusing a Jogu smiechu. Osobný a odborný rozvoj ma vždy inšpiroval a fascinoval a našiel som príležitosť, ako ho pretaviť do mojej práce a života.

Šesť rokov som pracoval vo Windhorse:evolution, obchodnej „fair- trade“ spoločnosti, ktorá aplikuje princípy budhizmu v pracovnom prostredí. Pracoval som najmä na pozíciách, ktoré vyžadovali proaktívnu a efektívnu komunikáciu so zákazníkmi a spolupracovníkmi – v predaji a aj ako manažér regionálneho obchodného tímu.

V 2010 som začal učiť v Life at Work, Ltd ako associate konzultant - lektor, mediátor a kouč – vo firemnom kontexte, pre lekárov britského zdravotníctva, vzdelávacie organizácie a aj v kurzoch pre verejnosť.

V roku 2012 som sa vrátil domov na Slovensko, učím a koučujem aj v Británii, v Čechách a Poľsku.

Od roku 2014 pôsobím ako tréner a konzultant firemného vzdelávania v Maxman Consultants, Bratislava.

 

V som prvý certifikovaný tréner Nenásilnej komunikácie na Slovensku a v Čechách a zároveň jediný certifikovaný tréner Focusingu. V roku 2013 som sa stal aj líder Jogy smiechu. Učím aj meditáciu všímavosti, s ktorou mám desaťročnú skúsenosť.

 

S radosťou podporujem jednotlivcov a organizácie v tom, aby komunikovali a žili v súlade s ich hodnotami. Verím, že keď budeme žiť v súlade s našimi hodnotami, náš život a aj životy ľudí okolo nás budú lepšie.

 

 

Viac sa o mne a mojej pracovnej skúsenosti dozviete na LinkedIn.